IV sesja Młodzieżowej Rady Gminy Stare Babice IV kadencji

PRZYJACIEL MŁODZIEŻY 2025 WRĘCZONY PODCZAS IV SESJI MRG!

SESJE

4/20/20262 min read

Dziś odbyła się IV sesja Młodzieżowej Rady Gminy Stare Babice, w której uczestniczyło 10 radnych. Obrady poprowadził Stanisław Ruciński,Wiceprzewodniczący MRG.

W sesji udział wzięli zaproszeni goście: Sławomir Sumka, Wójt Gminy Stare Babice, Ewa Kawczyńska, Wiceprzewodnicząca Rady Gminy, przedstawiciele Rady Seniorów: Anna Czajkowska, Sekretarz Rady oraz Wiesław Iwanek, członek Rady, a także Anna Królik, kustosz Biblioteki Publicznej Gminy Stare Babice oraz Aleksandra Troczyńska-Rucińska, Dyrektor Domu Kultury Stare Babice.

Podczas obrad radni przyjęli porządek sesji oraz protokół z III posiedzenia, a także omówili bieżące sprawy i planowane działania Młodzieżowej Rady.

Jednym z ważniejszych tematów była akcja „Dzień dobry, Sąsiedzie!”, mająca na celu budowanie życzliwości i wzmacnianie relacji wśród mieszkańców gminy, którą omówił Filip Drzewiński,Sekretarz MRG.

Najważniejszym punktem sesji było uroczyste wręczenie Nagrody „Przyjaciel Młodzieży 2025”, która została przyznana Jarosławowi Chrapkowi.

Wyróżnienie przyznano za organizację i prowadzenie wycieczek oraz spacerów historycznych „Szlakiem Radiostacji Babice”, a także gier i konkursów edukacyjnych. Doceniono również działania popularyzujące historię i naukę oraz inspirowanie młodych ludzi do aktywności i rozwijania swoich zainteresowań.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za ogrom pracy na rzecz młodzieży!

Dziś odbyła się IV sesja Młodzieżowej Rady Gminy Stare Babice, w której uczestniczyło 10 radnych. Obrady poprowadził Stanisław Ruciński,Wiceprzewodniczący MRG.

W sesji udział wzięli zaproszeni goście: Sławomir Sumka, Wójt Gminy Stare Babice, Ewa Kawczyńska, Wiceprzewodnicząca Rady Gminy, przedstawiciele Rady Seniorów: Anna Czajkowska, Sekretarz Rady oraz Wiesław Iwanek, członek Rady, a także Anna Królik, kustosz Biblioteki Publicznej Gminy Stare Babice oraz Aleksandra Troczyńska-Rucińska, Dyrektor Domu Kultury Stare Babice.

Podczas obrad radni przyjęli porządek sesji oraz protokół z III posiedzenia, a także omówili bieżące sprawy i planowane działania Młodzieżowej Rady.

Jednym z ważniejszych tematów była akcja „Dzień dobry, Sąsiedzie!”, mająca na celu budowanie życzliwości i wzmacnianie relacji wśród mieszkańców gminy, którą omówił Filip Drzewiński,Sekretarz MRG.

Najważniejszym punktem sesji było uroczyste wręczenie Nagrody „Przyjaciel Młodzieży 2025”, która została przyznana Jarosławowi Chrapkowi.

Wyróżnienie przyznano za organizację i prowadzenie wycieczek oraz spacerów historycznych „Szlakiem Radiostacji Babice”, a także gier i konkursów edukacyjnych. Doceniono również działania popularyzujące historię i naukę oraz inspirowanie młodych ludzi do aktywności i rozwijania swoich zainteresowań.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za ogrom pracy na rzecz młodzieży!

Kontakt

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń do nas.

Email

© 2026. All rights reserved.

Młodzieżowa Rada Gminy Stare Babice

05-082 Stare Babice , ul. Rynek 32

tel. 22 722 94 51

kancelaria@stare-babice.pl


kontakt@mrgstarebabice.pl

2025/2027