IV sesja Młodzieżowej Rady Gminy Stare Babice IV kadencji
PRZYJACIEL MŁODZIEŻY 2025 WRĘCZONY PODCZAS IV SESJI MRG!
SESJE
4/20/20262 min read
Dziś odbyła się IV sesja Młodzieżowej Rady Gminy Stare Babice, w której uczestniczyło 10 radnych. Obrady poprowadził Stanisław Ruciński,Wiceprzewodniczący MRG.
W sesji udział wzięli zaproszeni goście: Sławomir Sumka, Wójt Gminy Stare Babice, Ewa Kawczyńska, Wiceprzewodnicząca Rady Gminy, przedstawiciele Rady Seniorów: Anna Czajkowska, Sekretarz Rady oraz Wiesław Iwanek, członek Rady, a także Anna Królik, kustosz Biblioteki Publicznej Gminy Stare Babice oraz Aleksandra Troczyńska-Rucińska, Dyrektor Domu Kultury Stare Babice.
Podczas obrad radni przyjęli porządek sesji oraz protokół z III posiedzenia, a także omówili bieżące sprawy i planowane działania Młodzieżowej Rady.
Jednym z ważniejszych tematów była akcja „Dzień dobry, Sąsiedzie!”, mająca na celu budowanie życzliwości i wzmacnianie relacji wśród mieszkańców gminy, którą omówił Filip Drzewiński,Sekretarz MRG.
Najważniejszym punktem sesji było uroczyste wręczenie Nagrody „Przyjaciel Młodzieży 2025”, która została przyznana Jarosławowi Chrapkowi.
Wyróżnienie przyznano za organizację i prowadzenie wycieczek oraz spacerów historycznych „Szlakiem Radiostacji Babice”, a także gier i konkursów edukacyjnych. Doceniono również działania popularyzujące historię i naukę oraz inspirowanie młodych ludzi do aktywności i rozwijania swoich zainteresowań.
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za ogrom pracy na rzecz młodzieży!
Dziś odbyła się IV sesja Młodzieżowej Rady Gminy Stare Babice, w której uczestniczyło 10 radnych. Obrady poprowadził Stanisław Ruciński,Wiceprzewodniczący MRG.
W sesji udział wzięli zaproszeni goście: Sławomir Sumka, Wójt Gminy Stare Babice, Ewa Kawczyńska, Wiceprzewodnicząca Rady Gminy, przedstawiciele Rady Seniorów: Anna Czajkowska, Sekretarz Rady oraz Wiesław Iwanek, członek Rady, a także Anna Królik, kustosz Biblioteki Publicznej Gminy Stare Babice oraz Aleksandra Troczyńska-Rucińska, Dyrektor Domu Kultury Stare Babice.
Podczas obrad radni przyjęli porządek sesji oraz protokół z III posiedzenia, a także omówili bieżące sprawy i planowane działania Młodzieżowej Rady.
Jednym z ważniejszych tematów była akcja „Dzień dobry, Sąsiedzie!”, mająca na celu budowanie życzliwości i wzmacnianie relacji wśród mieszkańców gminy, którą omówił Filip Drzewiński,Sekretarz MRG.
Najważniejszym punktem sesji było uroczyste wręczenie Nagrody „Przyjaciel Młodzieży 2025”, która została przyznana Jarosławowi Chrapkowi.
Wyróżnienie przyznano za organizację i prowadzenie wycieczek oraz spacerów historycznych „Szlakiem Radiostacji Babice”, a także gier i konkursów edukacyjnych. Doceniono również działania popularyzujące historię i naukę oraz inspirowanie młodych ludzi do aktywności i rozwijania swoich zainteresowań.
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za ogrom pracy na rzecz młodzieży!
Kontakt
Masz pytania? Napisz lub zadzwoń do nas.
© 2026. All rights reserved.
Młodzieżowa Rada Gminy Stare Babice
05-082 Stare Babice , ul. Rynek 32
tel. 22 722 94 51


kontakt@mrgstarebabice.pl
